Umów kurs

Kursy

Dni zajęć teoretycznych ustalane są wspólnie z grupą, tak aby terminy były dogodne dla każdego uczestnika. Godziny zajęć praktycznych to 6-22 7 dni w tygodniu. Jesteśmy elastyczni i z terminami dopasowujemy się do naszych kursantów!

Nauka jazdy​

Zajęcia teoretyczne składa się z 30 godzin lekcyjnych wykładów i ćwiczeń.

Treścią wykładów jest pełen zakres tematów związanych z przepisami ruchu drogowego, techniki prowadzenia pojazdów, czynności kontrolno-obsługowych samochodu a także zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Ćwiczenia obejmują rozwiązywanie testów egzaminacyjnych. Wykłady i ćwiczenia prowadzone są przy pomocy nowoczesnych metod nauki, wspartych sprzętem audiowizualnym i komputerowym. Posiadany przez naszą auto szkołę program egzaminacyjny pozwala przygotować się do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchy Drogowego.

Ponadto wszyscy kursanci auto szkoły Driver otrzymują bezpłatnie podręcznik przygotowany do nowych kryteriów egzaminu państwowego.

Prawo jazdy​

Zajęcia praktyczne składają się z jazd po trasach egzaminacyjnych i placu manewrowym.

Jazdy odbywają się w Łodzi na Hyundai i20, w Sieradzu Kia Rio, model identyczny jak na egzaminie państwowym.

Szeroki wachlarz dni i godzin pracy instruktorów naszej auto szkoły (6-22, 7 dni w tygodniu) umożliwia nawet najbardziej zapracowanej i zajętej osobie znalezienie dogodnego dla siebie terminu zajęć. Wszystkie nasze auta wyposażone są w klimatyzację, co bardzo ułatwia naukę w upalne dni.

Wraz z naszymi instruktorami  można uczestniczyć również w doskonaleniu techniki jazdy na Torze Łódź.

Rozpocznij Swoją Naukę Jazdy z Nami!

Zapisz się na pierwsze zajęcia już dziś.

+48 42 653-11-11
icon