Umów kurs

Kadra

Ponieważ każdy kursant jest wyjątkowy, każdego traktujemy indywidualnie dopasowując szkolenie do potrzeb danej osoby, aby jak najefektywniej przekazać wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Wszyscy instruktorzy zatrudnieni w auto-szkole Driver mają ukończony kurs z psychologii i metodyki nauczania, więc jazdy są przyjemne i bezstresowe. Instruktorzy nauczą Cię rozumieć ruch drogowy i sprawią, że będziesz czuł się bezpiecznie za kierownicą. Traktowanie każdego kursanta w sposób szczególny i kulturalny to dla nas zasada nr 1!

Marta Kiciak – WŁAŚCICIELKA

“Kierowniczka” Biura Obsługi Klienta naszej autoszkoły. Bez niej nie wyobrażalibyśmy sobie funkcjonowania auto szkoły DRIVER

Henryk

Instruktor nauki jazdy, którego uśmiech udziela się każdemu. Radość i pozytywna energia są jego największym atutem. Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w branży instruktorskiej skutkują wysoką zdawalność.

Karolina

Instruktor nauki jazdy szkoląca w języku polskim i angielskim. Jej niezwykle pozytywna osobowość sprawia, że kurs u nas to czysta przyjemność. Karolina chętnie uczestniczy w egzaminach państwowych swoich kursantów dodając im otuchy dzięki czemu egzaminy są prawie zawsze pozytywne.

Bartosz

Instruktor nauki jazdy niezwykle ceniony za profesjonalizm i zaangażowanie w swoją pracę. Instruktor Bartosz prowadzi jazdy w Łodzi i Skierniewicach . Bezstresowa nauka przyczynia się do doskonałej zdawalności naszych kursantów zarówno w łódzkim WORD jak i skierniewickim.

Agnieszka

Łagodne i ciepłe usposobienie Instruktor Agnieszki sprawia , że każdy kursant z zajęć teoretycznych wychodzi ze spokojną głową – pełną przekazanej wiedzy. 

Sebastian

Instruktor nauki jazdy który potrafi znaleźć wspólny język z każdym kursantem. Jego łagodne usposobienie i radość potrafią znacząco rozładować zdenerwowanie podczas początkowych jazd gdzie jeszcze nie wszystko idzie jak powinno. Sebastian prowadzi zajęcia praktyczne po Łodzi i Sieradzu.

Grzegorz

Stoicki spokój tego instruktora zredukuje stres nawet najbardziej zdenerwowanych kursantów.

Włodzimierz

Instruktor nauki jazdy specjalizujący się w kursach do Sieradza – ogromna zdawalność jest dowodem na to, że pan Włodek po prostu kocha to co robi. Ciepło i troska oraz ogromna chęć przekazywania wiedzy stały się jego wizytówką.

Roman

Instruktor nauki jazdy w ogromnym doświadczeniem. Doskonale odnajduje się w szkoleniu kandydatów na kierowców zawodowych jak również motocyklistów. Nauka jazdy z Instruktorem Romanem to czysta przyjemność + ogromna dawka wiedzy praktycznej i teoretycznej.

Andrzej

Instruktor nauki jazdy i wykładowca, który każdy przepis ruchu drogowego ma w jednym paluszku ;). Profesjonalizm i pozytywne podejście to jego dewiza.

Kamil

Instruktor z ogromną pasją do nauki jazdy kat.B i B1, Kamil prowadzi zajęcia zarówno w języku polskim jak i angielskim. Jego pozytywna energia sprawi, że kurs i egzamin na prawo jazdy okażą się świetną przygodą.

Patryk

Instruktor nauki jazdy z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży instruktorskiej. Instruktor Patryk to profesjonalista zarażający pasją do prowadzenia samochodu. Potrafi wesprzeć i dotrzeć do najbardziej niewierzących w siebie i swoje możliwości kursantów – nauczy jeździć każdego, niezależnie od wieku. Ogromne doświadczenie w nauce jazdy sprawia, że egzaminy państwowe kursantów Instruktora Patryka to pestka.

Jarosław

Instruktor nauki jazdy z ogromną pasją . Niezwykle charyzmatyczny człowiek, który z błyskiem w oku mógłby opowiadać godzinami o kat.B. Jazdy z Instruktorem Jarosławem są pełne humoru oraz ogromnej ilości wiedzy teoretycznej i praktycznej.  Udowadnia, że każdy niezależnie od wieku może prowadzić samochód – swoim podejściem zaszczepia miłość do samochodów tym najmłodszym oraz starszym, którzy zawsze marzyli aby na emeryturze wsiąść za kółko i zwiedzać świat.

Witold

Legenda naszej branży w kategoriach wyższych, Instruktor nauki jazdy z ogromnym doświadczenie posiadający tytuł Instruktora doskonalenia techniki jazdy – dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, zawsze z ochotą nauczy najbardziej skomplikowanych manewrów każdego kandydata na kierowcę. Instruktor Witek jest instruktorem nauki jazdy na wszystkie możliwe kategorie : AM, A1, A2, A, B1, B, BE, C1, C, C1E, CE, D1, D, T.

Tomasz

Instruktor nauki jazdy (kat. B, BE, C, CE, D, T) z doświadczeniem nie tylko teoretycznym ale i praktycznym, ponieważ w przeszłości sam był kierowcą zestawu ciężarówka + przyczepa. Jazdy z Instruktorem Tomkiem zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze okropionej ogromną dawką wiedzy.

Radosław

Chcesz poznać tajniki prowadzenia ciężarówki na luzie i bez stresu? Zapraszamy do tego Pana. Instruktor Radosław to nasza dusza towarzystwa, zawsze uśmiechnięty potrafiący w sposób przystępny przekazać najbardziej skomplikowane przepisy czy wykonać manewry.

Maciej

Instruktor nauki jazdy, który w prosty sposób potrafi przekazać kilka metod wykonania najbardziej skomplikowanych manewrów. Nie wychodzi? Maciej pokaże Ci wszystko w taki sposób, że prawko już masz w kieszeni. Jego spokój i uśmiech rozładuje każde zdenerwowanie