mapa tras egzaminacyjnych


Auto szkoła Łódź - nasze zasady

Ponieważ każdy kursant jest wyjątkowy, każdego traktujemy indywidualnie dopasowując szkolenie do potrzeb danej osoby, aby jak najefektywniej przekazać wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną.
Wszyscy instruktorzy  zatrudnieni w auto-szkole Driver mają ukończony kurs z psychologii i metodyki nauczania, więc jazdy są przyjemne i bezstresowe.
Instruktorzy nauczą Cię rozumieć ruch drogowy i sprawią, że będziesz czuł się bezpiecznie za kierownicą.
Traktowanie każdego kursanta w sposób szczególny i kulturalny to dla nas zasada nr 1!

 

NASZA KADRA:Marta Kiciak - WŁAŚCICIELKA  !!!
"Kierowniczka" Biura Obsługi Klienta naszej autoszkoły. Bez niej nie wyobrażalibyśmy sobie funkcjonowania auto szkoły DRIVER.
To z nią przyszły kierowco będziesz miał kontakt na samym początku swojej kariery za kierownicą.
Jej hasło: autoszkoła DRIVER ? Jesteśmy najlepsi !!!

 

 

Łukasz Stasiak - To nasz wyrozumiały , pomysłowy i pogodny instruktor  autoszkoły Driver. Jego przyjazne nastawienie do świata odzwierciedla się w jego podejściu do kursantów. Przy nim poczujesz się bezpiecznie i komfortowo, a to jedyna " zdrowa " metoda pogłębienia wiedzy w zakresie nauki jazdy kat. B.

 

 

Marcin Pawlaczyk  - instruktor kat. B, z którym jazda to sama przyjemność.  Rzeczowy i dokładny, a przy tym sympatyczny sprawia, że nauka jest skuteczna i przebiega w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Z Marcinem możecie jeździć nie tylko w Łodzi, ale i w Sieradzu. Jak zaczniecie z nim jazdy, to nie będziecie chcieli kończyć, a zdany egzamin macie jak w banku. 
 

 

 

Janusz PawlaczykJanusz Pawlaczyk - doświadczony instruktor,auto szkoły Driver który prowadzi zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne. Po jego rzeczowych i szczegółowych wykładach żaden egzamin nie będzie Ci straszny! Wystarczy tylko utrwalić zdobytą wiedzę w czasie jazd i prawko masz w kieszeni! Janusz prowadzi u nas jazdy do Sierdza, jego wiedza na temat tras egzaminayjnych w Sierdzu jest wprost nieoceniona - z nim droga po prawo jazdy zawsze zakończy się sukcesem.

 

 

Sławek DąbrowskiSławek Dąbrowski - wyrozumiały, spokojny i opanowany instruktor nauki jazdy. Przekazuje posiadaną wiedzę w sposób rzeczowy i wyczerpujący, a pozotywne nastawienie do życia sprawia, że jazdy z nim to nie tylko czysta przyjemność, ale i gwarancja sukcesu

 

 

Michał Wolny - jego pogoda ducha sprawi, że jazdy zawsze upłyną Wam zbyt szybko​ i bez najmniejszego stresu przyswoicie wiedzę niezbędną do tego, żeby zdać egzamin i stać się kierowcami. Jeśli wybierzecie Michała uśmiech na twarzach macie gwarantowny od pierwszej jazdy aż do odbioru prawa jazdy.

 

 

Tomek Miller to pozytywnie nastawiony do swojej pracy instruktor, który w sposób rzeczowy wskaże wszystkie błedy i wyczerpująco objaśni jak ich więcej nie popełniać. Z każdej jazdy z nim wysiądzicie bogatsi o nowe umiejętności. A to wszytsko w przyjemnej atmosferze i z uśmiechem na twarzy. Co więcej Tomek od kilku lat z powodzeniem prowadzi jazdy do Sieradza, więc z nim możecie przygotować się do egzaminu nie tylko w Łodzi.

 

 

Krzysiek Jegier to nasz specjalista od jazdy na motorze. Jeśli zamierzacie zdobyć prawo jazdy kategorii A, to właśnie z nim spotkacie się na jazdach. Duża wiedza i doświadczenie pozwalają mu na dostosowanie przebiegu szkolenia do indywidulanych mozliwości kursanta, więc nie martwicie się, jeśli nigdy nie mieliscie styczności z motocyklem. Pod jego okiem szybko opanujecie wszystkie tajniki jazdy na motorze i będziecie doskonale przygotowani do egzaminu. 

 

 

Maciek Walczak to intruktor z dużym doświadczeniem, który szczegółowo i rzeczowo wytłumaczy Wam wszystkie zawiłości łódzkich skrzyżowań. Po jazdach z Maćkiem łódzkie ulice nie będą miały przed Wami żadnych tajemnic!

 

 

 

Stanisław Zwoliński - instruktor nauki jazdy, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawsze potrafi znaleźć sposób, aby kursant perfekcyjnie opanował rekaw czy parkowanie równoległe. Z nim nauka zawsze jest skuteczna, ale i przyjemna. Pan Stanisław doskonale zna wszelkie zaułki, w które możecie trafić na egzaminie i to nie tylko w Łodzi, ale i w Sieradzu. 

 

 

Łukasz Gaudyński - pogodny, spokojny i cierpliwy instruktor nauki jazdy. Jeżdżąc z Łukaszem możecie być pewni, że szkolenie upłynie Wam w przyjemnej, bezstresowej atmosferze i opanujecie wszelkie tajniki kierowania pojazdem. 

 

 

Henryk Ceglarek to zawsze uśmiechnięty, pogodny i otwarty instruktor, który łączy rozległą wiedzę z pasją, dzięki czemu nauka upłynie Wam w przyjemnej atmosferze, a jej efekty będą znakomite! Jazdy z Heniem to zero stresu, maximum nabytych umiejętności i gwarancja sukcesu!

 

 

Karolina Kornacka to instruktorka w towarzystwie, której kurs minie Wam w okamgnieniu. Nawet nie zauważycie, kiedy opanujecie umiejętność prowadzenia samochodu i poruszania się po łodzkich ulicach. Nauka z Karoliną upłynie Wam w przyjemniej atmosferze, a jej efekty przejdą Wasze najśmielsze oczekiwania.

 

 

Lena Jejmocka to instruktorka, która w bezstresowej atmosferze nauczy Was tego wszystkiego, co będzie Wam potrzebne jako przyszłym kierowcom. Po jazdach z Leną nie będziecie się musieli obawiać o wynik egzaminu, bo przygotowani będzie śpiewająco. 

 

Jacek Kwiatkowski to instruktor z wieloletnim doświadczeniem,  dzięki któremu potrafi znaleźć sposób na nawet najbardziej opornych kursantów. Po zakończeniu jazd z Jackiem będzie na 100% pewni, że jesteście dobrze przygotowani, bo Jacek nie spocznie dopóki nie będzie wątpliwości, że zdacie egzamin.

 

 

Łukasz Szczepański to specjalista w swojej dziedzinie, dlatego też nie musicie sie obawiać o wynik egzaminu, jeśli wybierzecie go na swojego instruktora. Kompetentny i rzeczowy, a przy tym zawsze usmiechniety i skory do żartów, sprawi że nawet nie zauważycie jak szybko minęły Wam jazdy i jak duzo sie nauczyliście. 

 

 

Paweł Jaworski - Osoba cierpliwa, która potrafi rozszyfrować ludzką naturę co, pozwala mu na indywidualne podejście do każdego kursanta podczas kursu na prawo jazdy. Z nim nigdy nie będziecie się nudzić na zajęciach teoretycznych i praktycznych, które prowadzi w naszej autoszkole. Jego atutem jest bardzo dobra znajomość  j.angielskiego. Warto podkreślić, że jest jedynym instruktorem w Łodzi, który prowadzi zajęcia praktyczne i teoretyczne w tym właśnie języku.

 

 

Andrzej CieślakAndrzej Cieślak - instruktor nauki jazdy z bardzo dużym doświadczeniem, którym chętnie i skutecznie dzieli się z kursantami. Lata praktyki pozwalają mu dostosować przebieg nauki do indywidualnych potrzeb i możliwości kursanta. Zawsze pogodny i uśmiechnięty - z nim w czasie jazd na pewno nie będziesz się nudzić i możesz zapomnieć o stresie.