mapa tras egzaminacyjnych


Kurs prawo jazdy łódź

Kategoria Anauka jazdy łódź

Kurs na prawo jazdy kategorii A składa się z 30 godzin wykładów teoretycznych oraz 20 godzin zajęć praktycznych.

Szkolenie odbywa się na motocyklach Suzuki GLADIUS SFV 650, na których przeprowadzany jest egzamin państwowy w Ośrodku Egzaminacyjnym w Łodzi.

Kategoria B
Kurs na prawo jazdy kategorii B składa się z 30 godzin lekcyjnych wykładów teoretycznych oraz 30 godzin zegarowych - nauka jazdy na samochodach Suzuki Swift.


 

Zajęcia praktyczne odbywają się w godzinach 06:00 - 22:00, 7 dni w tygodniu, tak więc każdy kursant znajdzie odpowiedni dla siebie termin i godzinę zajęć.

Dla osób podchodzących do egzaminu na prawo jazdy w Sieradzu możliwość jazd na kia rio.

 

 

Nauka jazdy łódź - zajęcia teoretyczne

sala wykladowa

Kurs kategorii B składa się z 30 godzin lekcyjnych wykładów i ćwiczeń. Treścią wykładów jest pełen zakres tematów związanych z przepisami ruchu drogowego, techniki prowadzenia pojazdów, czynności kontrolno-obsługowych samochodu a także zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.


 Ćwiczenia obejmują rozwiązywanie testów egzaminacyjnych. Wykłady i ćwiczenia prowadzone są przy pomocy nowoczesnych metod nuki, wspartych sprzętem audiowizualnym i komputerowym.
Posiadany przez naszą auto szkołę program egzaminacyjny pozwala przygotować się do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchy Drogowego.

 
Ponadto wszyscy kursanci auto szkoły Driver otrzymują bezpłatnie podręcznik przygotowany do nowych kryteriów egzaminu państowego .

 

 

Prawo jazdy łódź - zajęcia praktyczne

Zającia składają się z 30 godzin zegarowych jazd,po trasach egzaminacyjnych i placu manewrowym.
Jazdy odbywaja się na suzuki swift, model identyczny jak na egzaminie państwowym.
Szeroki wachlarz dni i godzin pracy instruktorów naszej auto szkoły (6-22, 7 dni w tygodniu) umożliwia nawet najbardziej zapracowanej i zajętej osobie znalezienie dogodnego dla siebie terminu zajęć. Wszystkie nasze auta wyposażone są w klimatyzację, co bardzo ułatwia naukę w upalne dni.
Suzuki
Kurs na prawo jazdy kończy się bezpłatnym egzaminem próbnym przeprowadzanym przez instruktora zgodnie z zasadami przeprowadzania egzaminu państwowego


Promocja